Plugins - Elementor Page Builder - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (924 entries)

en: File Path: %s
pl: Ścieżka pliku: %s

en: Need Help
pl: Potrzebuję pomocy

en: Play Once
pl: Odtwórz raz

en: Upload SVG
pl: Prześlij SVG

en: Choose Video
pl: Wybierz film

en: Your Email
pl: Twój adres e-mail

en: Get Beta Updates
pl: Otrzymaj aktualizacje beta

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
pl: Zalecamy włączenie tej funkcji tylko wtedy, gdy rozumiesz związane z tym zagrożenia bezpieczeństwa.

en: Elementor will try to sanitize the SVG files, removing potential malicious code and scripts.
pl: Elementor spróbuje oczyścić pliki SVG, usuwając potencjalnie szkodliwy kod i skrypty.

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG included) is a potential security risk.
pl: Uwaga! Zezwolenie na przesyłanie dowolnych plików (w tym SVG) to potencjalne ryzyko bezpieczeństwa.

en: Template not exist.
pl: Szablon nie istnieje.

en: Responsive visibility will take effect only on preview or live page, and not while editing in Elementor.
pl: Responsywna widoczność będzie działać tylko na podglądzie lub stronie na żywo, ale nie podczas edycji w Elementorze.

en: Deprecated
pl: Przestarzały

en: Font Awesome 5 Migration
pl: Migracja do Font Awesome 5

en: I acknowledge that some changes may affect my website and that this action cannot be undone.
pl: Przyjmuję do wiadomości, że niektóre zmiany mogą mieć wpływ na moją stronę i że tej akcji nie można cofnąć.

en: Upgrade To Font Awesome 5
pl: Aktualizuj do Font Awesome 5

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
pl: Ta akcja nie jest odwracalna i nie można jej cofnąć do poprzednich wersji.

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
pl: Należy pamiętać, że proces aktualizacji może spowodować, że niektóre z wcześniej używanych ikon Font Awesome 4 wyglądają nieco inaczej ze względu na drobne zmiany projektowe dokonane przez Font Awesome.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
pl: Po uaktualnieniu za każdym razem, gdy edytujesz stronę zawierającą ikonę Font Awesome 4, Elementor przekonwertuje ją na nową ikonę Font Awesome 5.

en: Load Font Awesome 4 Support
pl: Wczytaj obsługę Font Awesome 4

en: All Icons
pl: Wszystkie ikony

en: Some of your theme files are missing.
pl: Brakuje niektórych plików motywu.

en: Invalid SVG Format, file not uploaded for security reasons
pl: Błędny format SVG, plik nie został przesłany ze względów bezpieczeństwa

en: SVG file is not allowed for security reasons
pl: Pliki SVG nie są dozwolone ze względów bezpieczeństwa

en: Don't Show Again
pl: Nie pokazuj ponownie

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Get Pro
pl: Zdobądź wersję Pro

en: Upload
pl: Prześlij

en: My Libraries
pl: Moje biblioteki

en: Icon Library
pl: Biblioteka ikon

en: Click here for preview debug
pl: Kliknij tutaj żeby zobaczyć debugowanie

en: It has been replaced by <strong>%1$s</strong>.
pl: To zostało zastąpione przez <strong>%1$s</strong>.

en: The <strong>%1$s</strong> widget has been deprecated since %2$s %3$s.
pl: Widget <strong>%1$s</strong> jest przestarzały od %2$s %3$s.

en: Elementor's New Icon Library
pl: Nowa biblioteka ikon Elementora

en: Enable SVG Uploads
pl: Włącz przesyłanie plików SVG

en: Document not found.
pl: Nie znaleziono dokumentu.

en: Elementor 2.5 introduces key changes to the layout using CSS Flexbox. Your existing pages might have been affected, please review your page before publishing.
pl: Elementor 2.5 wprowadza kluczowe zmiany w układzie za pomocą CSS Flexbox. Być może wpłynęły one na Twoje istniejące strony. Przed publikacją przejrzyj swoją stronę.

en: Note: Flexbox Changes
pl: Uwaga: Zmiany Flexbox

en: Vertical Orientation
pl: Orientacja pionowa

en: Horizontal Orientation
pl: Orientacja pozioma

en: Fixed
pl: Stała

en: Absolute
pl: Absolutne

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
pl: Niestandardowe pozycjonowanie nie jest uważane za najlepszą praktykę dla responsywnego projektowania stron internetowych i nie powinno być używane zbyt często.

en: Please note!
pl: Zapamiętaj!

en: Custom Width
pl: Własna szerokość

en: Custom Positioning
pl: Własne pozycjonowanie

en: Super Admin
pl: Superadministrator

en: Get the Full Guide
pl: Pobierz pełny przewodnik

en: Get Help
pl: Uzyskaj pomoc

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Horizontal Align
pl: Wyrównanie w poziomie

en: Vertical Align
pl: Wyrównanie pionowe

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
pl: Masz problemy z ładowaniem Elementora? Włącz tryb awaryjny, aby rozwiązać problem.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
pl: Problem był prawdopodobnie spowodowany przez jedną z wtyczek lub motyw.

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
pl: Uwaga: ID akceptuje TYLKO te znaki: %s

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: External URL
pl: Zewnętrzny adres URL

en: Order By
pl: Sortuj wg

en: Read More Text
pl: Tekst czytaj dalej

en: Continue reading
pl: Czytaj dalej

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Location
pl: Lokalizacja

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
pl: Czytaj dalej %s

en: (more&hellip;)
pl: (więcej&hellip;)

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
pl: Filtruj wg kategorii

[ctx: Template Library]
en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

[ctx: Template Library]
en: Category
pl: Kategoria

[ctx: Template Library]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: Template Library]
en: Templates
pl: Szablony

[ctx: Background Control]
en: Y Position
pl: Pozycja Y

[ctx: Background Control]
en: X Position
pl: Pozycja X

[ctx: Background Control]
en: Custom
pl: Własne

en: Theme Builder is the industry leading all-in-one solution that lets you customize every part of your WordPress theme visually: Header, Footer, Single, Archive & WooCommerce.
pl: Theme Builder to wiodące w branży rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które pozwala wizualnie dostosować każdą część motywu WordPress: nagłówek, stopkę, pojedyncze, archiwalne i WooCommerce.

en: Popups
pl: Popupy

en: Enable Safe Mode
pl: Włącz tryb bezpieczny

en: Can't Edit?
pl: Nie możesz edytować?

en: Please note! We couldn't deactivate all of your plugins on Safe Mode. Please <a href="%s" target="_blank">read more</a> about this issue.
pl: Zapamiętaj! Nie można wyłączyć wszystkich wtyczek w trybie awaryjnym. <a href="%s" target="_blank"> Przeczytaj więcej </a> na ten temat.

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to troubleshoot
pl: <a href="%s" target="_blank"> Kliknij tutaj</a>, aby rozwiązać problem

en: Still experiencing issues?
pl: Nadal masz problemy?

en: Editor successfully loaded?
pl: Czy edytor został pomyślnie załadowany?

en: Disable Safe Mode
pl: Wyłącz tryb awaryjny

en: Safe Mode ON
pl: Tryb awaryjny WŁĄCZONY

en: Cannot enable Safe Mode
pl: Nie można włączyć trybu awaryjnego

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
pl: Tryb awaryjny umożliwia rozwiązywanie problemów przez ładowanie TYLKO edytora, bez ładowania motywu lub innych wtyczek.

en: Safe Mode
pl: Tryb awaryjny

en: Please note that you are switching to WordPress default editor. Your current layout, design and content might break.
pl: Pamiętaj, że przełączasz się na domyślny edytor WordPress. Twój obecny układ, projekt i zawartość mogą się zepsuć.

en: Continue
pl: Kontynuuj

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
pl: Zapisane szablony

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
pl: Co %d minut

en: %s The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
pl: %s Proces aktualizacji bazy danych został zakończony. Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!

en: %s Database update process is running in the background.
pl: %s Proces aktualizacji bazy danych działa w tle.

en: %s Your site database needs to be updated to the latest version.
pl: %s Baza danych Twojej witryny musi zostać zaktualizowana do najnowszej wersji.

en: Every %d Minutes
pl: Co %d minut

en: Not Supported
pl: Nie obsługiwany

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Any Video
pl: Dowolny film

en: Stars
pl: Gwiazdki

en: Outline
pl: Kontur

en: Rating Scale
pl: Skala oceny

en: Rating
pl: Ocena

en: Star Rating
pl: Ocenianie gwiazdkowe

en: Custom Caption
pl: Własny podpis

en: Attachment Caption
pl: Podpis załącznika

en: Quit
pl: Opuść

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Show / Hide Panel
pl: Pokaż / Ukryj Panel

en: Go To
pl: Przejdź do

en: Redo
pl: Powtórz

en: Undo
pl: Cofnij

en: Type to find anything in Elementor
pl: Wpisz, aby wyszukać cokolwiek w Elementorze

en: Finder
pl: Wyszukiwarka

en: Customizer
pl: Personalizator

en: Menus
pl: Menu

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Create
pl: Stwórz

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Disconnected Successfully.
pl: Rozłączenie udane.

en: Connected Successfully.
pl: Połączenie udane.

en: Connect
pl: Połącz

en: Lazy Load
pl: Leniwe ładowanie

en: Enter your URL
pl: Wprowadź adres URL

en: We recommend you watch this 2 minute getting started video, and then try the editor yourself by dragging and dropping elements to create your first page.
pl: Rekomendujemy obejrzenie 2 minutowego filmu instruktażowego i samodzielne wypróbowanie edytora przez przesunięcie i upuszczenie poszczególnych elementów w celu stworzenia swojej pierwszej strony.

en: Welcome to Elementor
pl: Witamy w Elementorze

en: Create Your First Post
pl: Stwórz swój pierwszy post

en: Create Your First Page
pl: Stwórz swoją pierwszą stronę

en: Inner Section
pl: Sekcja wewnętrzna

en: Easy Navigation is Here!
pl: Tu znajdziesz Easy Navigation!

en: Empty
pl: Pusty

en: Navigator
pl: Nawigator

en: Skip
pl: Pomiń

en: Paste URL or type
pl: Wklej lub napisz adres URL

en: Debug Bar
pl: Pasek debugowania.

en: Hide Notification
pl: Ukryj powiadomienia

en: Congrats!
pl: Gratulacje!

en: Single
pl: Pojedynczy

en: All Content
pl: Cała zawartość

en: Style Reset
pl: Resetuj style

en: Style Pasted
pl: Wklejono style

en: Modest Branding
pl: Logo na pasku sterowania

en: Video Info
pl: Informacje o wideo

en: Self Hosted
pl: Własne hostowanie

en: Source
pl: Źródło

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows <code>A-z 0-9</code> & underscore chars without spaces.
pl: Upewnij się, że identyfikator jest unikatowy i nie jest używany w innym miejscu strony. To pole pozwala na użycie znaków <code>A-z 0-9</code> wraz z podkreśleniem (bez spacji).

en: Button ID
pl: ID przycisku

en: Artwork
pl: Grafika

en: Mobile Breakpoint
pl: Breakpoint - Telefon

en: Tablet Breakpoint
pl: Breakpoint - Tablet

en: Site
pl: Strona

en: Blend Mode
pl: Tryb Mieszania

en: Got It
pl: Sprawdź

en: Now you can access all editing actions using right click.
pl: Teraz możesz mieć dostęp do wszystkich czynności edycji za pomocą prawego przycisku myszy.

en: Meet Right Click
pl: Poznaj prawy przycisk myszy

en: Copy All Content
pl: Kopiuj całą zawartość

en: Save as a Global
pl: Zapisz jako globalny

en: Reset Style
pl: Resetuj style

en: Copy Style
pl: Kopiuj style

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Preview for %s
pl: Podgląd dla %s

en: Drag widget here
pl: Przeciągnij widget tutaj

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
pl: Filtry CSS

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
pl: Saturacja

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
pl: Kontrast

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
pl: Jasność

[ctx: Filter Control]
en: Blur
pl: Rozmazanie

en: Specify an end time (in seconds)
pl: Określ czas zakończenia (w sekundach)

en: End Time
pl: Koniec czasu

en: Specify a start time (in seconds)
pl: Określ czas rozpoczęcia (w sekundach)

en: Start Time
pl: Koniec czasu

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
pl: Poczekaj! Nie wyłączaj Elementora. Musisz aktywować zarówno Elementor, jak i Elementor Pro, aby wtyczka działała.

en: I have Elementor Pro
pl: Mam Elementor Pro

en: Elementor Debugger
pl: Debugger Elementora

en: Back to WordPress Editor
pl: Powrót do edytora WordPress

note: translators: %s the title of the post type translators: %s: Template type label.
en: Add New %s
pl: Dodaj nowy %s

note: translators: %d: Number of rows
en: %d row affected. | %d rows affected.
pl[0]: Przekroczono %d wiersz.
pl[1]: Przekroczono %d wiersze.
pl[2]: Przekroczono %d wierszy.

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
pl: Elementor pełna szerokość

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
pl: Elementor Brezentowy

en: Opacity
pl: Przezroczystość

en: Something went wrong.
pl: Coś poszło nie tak.

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Position
pl: Pozycja

en: Templates Help You <span>Work Efficiently</span>
pl: Szablony pomagają Tobie <span>pracować efektywniej</span>

en: New Template
pl: Nowy szablon

note: translators: %s: Element type.
en: Delete %s
pl: Usuń %s

note: translators: 1: Elementor, 2: Link to plugin review
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
pl: Podoba Ci się%1$s? Proszę zostaw %2$s ocenę. My naprawdę doceniamy Twoje wsparcie.

en: Knowledge Base
pl: Baza wiedzy

en: This template includes the header, full-width content and footer
pl: Ten szablon zawiera nagłówek, pełnej szerokości zawartość i stopkę

en: No header, no footer, just Elementor
pl: Bez nagłówka, bez stopki, tylko Elementor

en: Default Page Template from your theme
pl: Domyślny szablon strony ze swojego motywu

en: Page Layout
pl: Układ strony

en: Current
pl: Aktualny

en: Play Video
pl: Odtwórz wideo

en: Inline
pl: W linii

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
pl: Dodaj szablony i wykorzystaj je ponownie w swojej witrynie. Łatwo eksportuj i importuj je do dowolnego innego projektu, aby zoptymalizować sobie pracę.

note: translators: %s: Template type label.
en: Create Your First %s
pl: Stwórz swój pierwszy %s

en: All
pl: Wszystkie

[ctx: Template Library]
en: My Templates
pl: Moje szablony

en: Create Template
pl: Stwórz szablon

en: Enter template name (optional)
pl: Wprowadź nazwę szablonu (opcjonalnie)

en: Name your template
pl: Nazwa własnego szablonu

en: Select the type of template you want to work on
pl: Wybierz typ szablonu, nad którym chcesz pracować

en: Choose Template Type
pl: Wybierz typ szablonu

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
pl: Korzystaj z szablonów, aby tworzyć różne elementy witryny i ponownie je wykorzystuj za pomocą jednego kliknięcia, gdy zajdzie taka potrzeba.

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
pl: Niestandardowe czcionki pozwalają dodawanie własnych czcionek i używanie ich przy projektach Elementora w celu tworzenia Twojego unikalnego języka marki.

en: Add Your Custom Fonts
pl: Dodaj własne fonty

en: Custom Fonts
pl: Własne fonty

en: Category
pl: Kategoria

en: More actions
pl: Więcej akcji

en: Search Templates:
pl: Wyszukaj szablony:

en: Pages
pl: Strony

en: Blocks
pl: Bloki

en: Dynamic
pl: Dynamiczny

en: This tag has no settings.
pl: Ten tag nie ma ustawień.

note: translators: %s: Document title
en: %s Settings
pl: %s ustawienia

en: Want to give access only to content?
pl: Chcesz przyznać dostęp tylko do treści?

en: No access to editor
pl: Brak dostępu do edytora

en: Role Excluded
pl: Rola wykluczona

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
pl: Zarządzaj tym, co Twoi użytkownicy mogą edytować w Elementorze

en: Role Manager
pl: Menedżer ról

en: Fallback
pl: Wsparcie awaryjne

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Body Style
pl: Styl body

en: Document
pl: Dokument

en: Action not found.
pl: Nie znaleziono akcji.

en: Post not found.
pl: Nie znaleziono wpisu.

en: Token Expired.
pl: Token wygasł

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
pl: Ustaw liczbę przewijanych slajdów na jednym przesunięciu.

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
pl: Uwaga: Poprawka dotycząca załącznika działa tylko na komputerze

en: Create New Post
pl: Utwórz nowy wpis

en: Google Early Access
pl: Wczesny Dostęp Google

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Saving has been disabled until you’re reconnected.
pl: Zapisywanie zostało wyłączone dopóki się nie połączysz ponownie.

en: Server Error
pl: Błąd serwera

en: Connection Lost
pl: Utracono połączenie

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. You can restore the saved data fron the Revisions panel
pl: Istnieje auto zapis tego wpisu, który jest nowszy od wersji poniżej. Możesz przywrócić zapisane dane z panelu

en: Restore Auto Saved Data
pl: Przywróć automatycznie zapisane dane

en: Restore
pl: Przywróć

en: Current Version
pl: Aktualna wersja

en: Edit Published
pl: Edytuj opublikowane

en: Edit Draft
pl: Edytuj szkic

en: When you turn on privacy mode, YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video.
pl: Po włączeniu trybu prywatności, YouTube nie będzie zapisywał informacji o użytkownikach odwiedzających twoją stronę dopóki nie odtworzą filmu.

en: Privacy Mode
pl: Tryb prywatny

en: Enter your shortcode
pl: Wprowadź swój shortcode

en: Enter your image caption
pl: Wprowadź swój opis obrazka

en: Enter your code
pl: Wprowadź swój kod

en: Add Your Heading Text Here
pl: Dodaj tu swój tekst nagłówka

en: Dismiss alert
pl: Odrzuć alert

en: Enter your description
pl: Wprowadź swój opis

en: This is an Alert
pl: To jest alert

en: Active Icon
pl: Aktywna ikona

note: translators: 1: Editing date, 2: Author display name
en: Last edited on %1$s by %2$s
pl: Ostatnio edytowany %1$s przez %2$s

note: translators: 1: Saving date, 2: Author display name
en: Draft saved on %1$s by %2$s
pl: Szkic zapisany %1$s przez %2$s

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: View All Revisions
pl: Zobacz wszystkie wersje

en: Have a look
pl: Spójrz

en: Keep Editing
pl: Kontynuuj edycję

en: This is just a draft. Play around and when you're done - click update.
pl: To jest tylko szkic. Pobaw się, a kiedy skończysz - kliknij zaktualizuj

note: translators: %s: the document title.
en: Hurray! Your %s is live.
pl: Hura! Twój %s żyje.

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Published
pl: Opublikowano

en: Proceed Anyway
pl: Kontynuuj mimo wszystko

en: Your browser isn't compatible with all of Elementor's editing features. We recommend you switch to another browser like Chrome or Firefox.
pl: Twoja przeglądarka nie jest kompatybilna z wszystkimi elementami Elementora. Zalecamy zmianę przeglądarki na np. Chrome lub Firefox.

en: Your browser isn't compatible
pl: Twoja przeglądarka nie jest kompatybilna

en: No Results Found
pl: Nie znaleziono żadnych wyników

en: Please make sure your search is spelled correctly or try a different words.
pl: Upewnij się, że wyszukiwanie jest poprawne lub wypróbuj inne słowa.

en: No Favorite Templates
pl: Brak ulubionych szablonów

en: You can mark any pre-designed template as a favorite.
pl: Możesz zaznaczyć każdy wstępnie zaprojektowany szablon jako ulubiony.

en: Import Document Settings
pl: Importuj ustawienia dokumentu

en: Show Panel
pl: Pokaż panel

en: Dashboard Settings
pl: Ustawienia kokpitu

en: Select File
pl: Wybierz plik

en: or
pl: lub

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
pl: Przeciągnij i upuść swój plik .JSON lub .zip z szablonem

en: Import Template to Your Library
pl: Importuj Szablon do Twojej Biblioteki

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Want to learn more about the Elementor library?
pl: Chcesz dowiedzieć się więcej o Bibliotece Elementora?

en: Favorite
pl: Ulubione

en: Creation Date
pl: Data utworzenia

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: Search
pl: Szukaj

en: My Favorites
pl: Moje ulubione

en: Popular
pl: Popularne

en: Trend
pl: Modne

en: New
pl: Nowe

en: Import Template
pl: Importuj szablon

en: Remove
pl: Usuń

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Drag & Drop
pl: Złap i Upuść

en: Hide Panel
pl: Ukryj Panel

en: Save as Template
pl: Zapisz jako Szablon

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Publish
pl: Publikuj

en: Preview Changes
pl: Zobacz zmiany

en: Exit To Dashboard
pl: Wróć do strony

en: Search Widget:
pl: Szukaj widgetu:

en: Back to default
pl: Wróć do ustawień domyślnych

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
pl: Przekreślenie

[ctx: Typography Control]
en: Overline
pl: Nadkreślenie

[ctx: Typography Control]
en: Underline
pl: Podkreślenie

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
pl: Dekoracja

en: Unlinked values
pl: Odłączone wartości

en: (opens in a new window)
pl: (otwórz w nowym oknie)

en: News & Updates
pl: Nowości i aktualizacje

en: Recently Edited
pl: Ostatnio edytowany

en: Create New Page
pl: Utwórz nową stronę

en: Elementor Overview
pl: Przegląd Elementora

en: Update Elementor Now
pl: Zaktualizuj Elementor teraz

en: Excerpt
pl: Krótki opis

en: Access denied.
pl: Brak dostępu.

en: Disable Default Fonts
pl: Wyłącz domyślne fonty

en: End
pl: Koniec

en: Start
pl: Początek

en: Type Here
pl: Pisz tutaj

en: Reload Page
pl: Odśwież stronę

en: Your session has expired. Please reload the page to continue editing.
pl: Twoja sesja wygasła. Odśwież stronę aby kontynuować edytowanie.

en: Timeout
pl: Limit czasu

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
pl: Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Kliknij na "Czytaj więcej" i postępuj zgodnie z wskazówkami aby szybko naprawić problem.

en: The preview could not be loaded
pl: Podgląd nie mógł zostać załadowany.

en: Default Colors
pl: Domyślne kolory

en: Update Notification
pl: Powiadomienie o aktualizacji

en: Unknown Value
pl: Nieznana wartość

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
pl: Kiedy zaczniesz działać będziesz mógł powtórzyć lub cofnąć dowolną akcję którą dokonasz w edytorze.

en: No History Yet
pl: Jeszcze nie ma historii.

en: Switch to Revisions tab for older versions
pl: Przejdź do zakładki Rewizje aby zobaczyć starsze rewizje

en: Revisions
pl: Wersje

en: Actions
pl: Akcje

en: Moved
pl: Przeniesiono

en: Added
pl: Dodano

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: History
pl: Historia

en: UI Hover Color
pl: Kolor UI po najechaniu

en: UI Color
pl: Kolor UI

en: Edited
pl: Zedytowano

en: Editing Started
pl: Rozpoczęto edycję

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
pl: Cień

en: Mute
pl: Wycisz

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
pl: Wybierz plik JSON lub archiwum .zip z motywem Elementora i dodaj go do listy motywów dostępnych w Twojej bibliotece.

en: You can customize the lightbox design by going to: Top-left hamburger icon > Global Settings > Lightbox.
pl: Możesz dostosować wygląd lightbox'a. Przejdź do ustawień: górny lewy przycisk menu > Ustawienia Globalne > Lightbox.

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
pl: Cień tekstu

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
pl: Otwieraj wszystkie podlinkowane zdjęcia z efektem wyskakującego okna lightbox. Lightbox zostanie automatycznie uruchomiony w każdym linku prowadzącym do zdjęcia.

en: Image Lightbox
pl: Lightbox obrazka

en: Global Settings
pl: Ustawienia globalne

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
pl: Uwaga: Nie rekomendujemy aktualizacji do wersji beta na działających stronach.

en: Beta Tester
pl: Beta tester

en: Become a Beta Tester
pl: Zostań beta testerem

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
pl: Ostrzeżenie: przed wczytaniem poprzedniej wersji zrób kopię bazy danych.

en: Rollback Version
pl: Przywrócenie wersji

note: translators: %s: Elementor version
en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
pl: Pojawił się jakiś problem w Elementorze w wersji %s? Wróć do wersji wcześniejszej sprzed wystąpienia problemu.

en: Version Control
pl: Kontrola wersji

en: Switch Editor Loader Method
pl: Przełącz metodę Loader'a Edytora

en: Integrations
pl: Integracje

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
pl: Ustaw domyślne odstępy pomiędzy widżetami (Domyślny: 20)

en: Space Between Widgets
pl: Odstępy pomiędzy Widżetami

en: Rollback to Previous Version
pl: Powrót do poprzedniej wersji

en: Animation Delay
pl: Opóźnienie animacji

en: Transition Duration
pl: Czas trwania przejścia

en: Widgets Space
pl: Odstępy widgetów

note: translators: %s: Element type.
en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Attention: Importing may override previous settings.
pl: Uwaga: Importowanie może zastąpić poprzednie ustawienia.

en: Do you want to also import the document settings of the template?
pl: Chcesz również zaimportować ustawienia strony szablonu?

en: Add nofollow
pl: Dodaj nofollow

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Link Options
pl: Opcje odnośnika

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
pl: Kontur

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
pl: Pozycja

note: translators: %s: Element name.
en: Edit %s
pl: Edytuj %s

note: translators: %s: Element type.
en: Duplicate %s
pl: Duplikuj %s

en: Are you sure you want to reinstall previous version?
pl: Czy na pewno chcesz ponownie zainstalować poprzednią wersję?

note: translators: %s: WordPress version
en: Elementor requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
pl: Elementor wymaga WordPressa w wersji %s+. Ponieważ używasz wcześniejszej wersji, wtyczka jest w tym momencie NIEAKTYWNA.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
pl: Użyj wewnętrznego CSS, który będzie osadzony w sekcji 'head' strony. Zalecane do rozwiązywania problemów z konfliktami w konfiguracji serwera i zarządzania środowiskiem deweloperskim.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
pl: Użyj zewnętrznych plików CSS dla wszystkich wygenerowanych stylów. Skorzystaj z tej opcji, aby uzyskać lepszą wydajność.

en: Internal Embedding
pl: Osadzenie wewnętrzne

en: External File
pl: Plik zewnętrzny

en: CSS Print Method
pl: Sposób osadzenia CSS

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
pl: Przy rozwiązywaniu problemów z konfliktami konfiguracji serwera.

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Space
pl: Odstęp

en: Drop Cap
pl: Inicjał

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
pl: Elementor pozwala na ukrycie tytułu strony. Działa to w motywach, które stosują selektor "h1.entry-title". Jeśli selektor w Twoim motywie jest inny, wpisz go powyżej.

en: Page Title Selector
pl: Selektor tytułu strony

en: Select
pl: Wybierz

en: Paste Style
pl: Wklej style

en: Template
pl: Szablon

note: translators: %s: Setting page link
en: Not working? You can set a different selector for the title in the <a href="%s" target="_blank">Settings page</a>.
pl: Nie działa? Możesz ustawić dla selektora tytułu inny selektor na <a href="%s" target="_blank">stronie Ustawień</a>.

en: Hide Title
pl: Ukryj tytuł

en: Maintenance Mode ON
pl: Tryb Przerwy Technicznej WŁĄCZONY

en: Choose Template
pl: Wybierz Szablon

en: Select one or go ahead and <a target="_blank" href="%s">create one</a> now.
pl: Wybierz jeden lub <a target="_blank" href="%s">stwórz własny</a>.

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
pl: Aby włączyć tryb przerwy technicznej, musisz ustawić szablon dla strony tego trybu.

en: Edit Template
pl: Edytuj Szablon

en: Roles
pl: Role

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Who Can Access
pl: Kto ma dostęp

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
pl: Wracamy Wkrótce zwraca kod HTTP 200. Oznacza to, że strona jest gotowa do zindeksowania.

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
pl: Przerwa Techniczna zwraca kod HTTP 503, aby wyszukiwarki wiedziały, że mają wrócić na stronę za jakiś czas. Nie zaleca się używania tego trybu przez czas dłuższy niż kilka dni.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
pl: Wybierz pomiędzy trybem Wracamy Wkrótce (zwraca kod HTTP 200) lub Przerwa Techniczna (zwraca kod HTTP 503).

en: Maintenance
pl: Przerwa techniczna

en: Coming Soon
pl: Wracamy Wkrótce

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Choose Mode
pl: Wybierz tryb

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
pl: Przełącz całą stronę w tryb PRZERWY TECHNICZNEJ. Oznaczać to będzie, że cała strona z przyczyn technicznych jest tymczasowo offline, lub ustaw tryb WRACAMY WKRÓTCE, oznaczający, że strona jest offline do czasu, kiedy będzie gotowa do uruchomienia.

en: Maintenance Mode
pl: Przerwa Techniczna

en: Bring to Front
pl: Przesuń na przód

en: Space Between
pl: Przestrzeń pomiędzy

en: List
pl: Lista

[ctx: Shapes]
en: Book
pl: Książka

[ctx: Shapes]
en: Split
pl: Rozdzielenie

[ctx: Shapes]
en: Arrow
pl: Strzałka

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
pl: Wzór Fali

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
pl: Pędzel Fali

[ctx: Shapes]
en: Waves
pl: Fale

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
pl: Krzywa Asymetryczna

[ctx: Shapes]
en: Curve
pl: Krzywa

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
pl: Zanikający Wachlarz

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
pl: Przezroczystość Przechylenia

[ctx: Shapes]
en: Tilt
pl: Przechylenie

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
pl: Trójkąt Asymetryczny

[ctx: Shapes]
en: Triangle
pl: Trójkąt

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
pl: Piramidy

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
pl: Zygzak

[ctx: Shapes]
en: Clouds
pl: Chmury

[ctx: Shapes]
en: Drops
pl: Krople

[ctx: Shapes]
en: Mountains
pl: Góry

en: Invert
pl: Odwróć

en: Flip
pl: Efekt 'Flip'

en: Shape Divider
pl: Kształt separatora

en: Navigation Width
pl: Szerokość nawigacji

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
pl: Dodaj własne id BEZ znaku '#', np. moje-id

en: CSS ID
pl: ID CSS

[ctx: Background Control]
en: Angle
pl: Kąt

[ctx: Background Control]
en: Radial
pl: Radialny

[ctx: Background Control]
en: Linear
pl: Linearny

[ctx: Background Control]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: Background Control]
en: Second Color
pl: Drugi Kolor

[ctx: Background Control]
en: Location
pl: Lokacja

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
pl: To ustawienie wyłączy Globalne czcionki Elementora. Elementor będzie odczytywał czcionki z ustawień Twojego motywu.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
pl: To ustawienie wyłączy Globalne kolory Elementora. Elementor będzie odczytywał kolory z ustawień Twojego motywu.

en: Video Tutorials
pl: Poradniki wideo

en: View Elementor Video Tutorials
pl: Zobacz poradniki wideo Elementora

en: Docs & FAQs
pl: Dokumentacja i FAQ

en: View Elementor Documentation
pl: Przejdź do dokumentacji Elementora

en: The `from` and `to` URL's must be different
pl: Pola `od` i `do` adresu URL muszą się różnić

en: The `from` and `to` URL's must be valid URL's
pl: Adresy URL "od" i "do" muszą być prawidłowymi adresami URL

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
pl: Wpisz stary i nowy adres URL Twojej instalacji Wordpress'a, aby uaktualnić wszystkie dane Elementora (Narzędzie istotne przy zmianie domeny lub przejściu na adres 'HTTPS').

en: Update Site Address (URL)
pl: Uaktualnij adres witryny (URL)

note: translators: %s: Codex URL
en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
pl: <strong>WAŻNE:</strong> Zalecamy, abyś <a target="_blank" href="%s">zrobił/a kopię bazy danych</a> zanim skorzystasz z narzędzia Zmiany Adresu URL.

en: Replace URL
pl: Zastąp adres URL

[ctx: System Info]
note: translators: 1: Minimum recommended_memory, 2: Codex URL
en: We recommend setting memory to at least %1$s. For more information, read about <a href="%2$s">how to Increase memory allocated to PHP</a>.
pl: Zalecamy ustawienie pamięci na co najmniej %1$s. By uzyskać więcej informacji, przeczytaj, <a href="%2$s">jak zwiększyć pamięć przydzieloną dla PHP</a>.

note: translators: 1: Human readable time difference, 2: Date
en: %1$s ago (%2$s)
pl: %1$s temu (%2$s)

en: Autosave
pl: Auto-Zapis

en: Revision
pl: Wersja

note: translators: %s: Codex URL
en: Learn more about <a target="_blank" href="%s">WordPress revisions</a>
pl: Dowiedz się więcej o <a target="_blank" href="%s">rewizjach WordPress'a</a>

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
pl: Wygląda na to, że funkcja wersji postów nie jest dostępna na Twojej stronie.

en: Start designing your page and you'll be able to see the entire revision history here.
pl: Rozpocznij projektowanie swojej strony, a zobaczysz tutaj całą historię rewizji.

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
pl: Historia rewizji pozwala na zapisanie wcześniejszych wersji Twojej pracy i przywrócenie ich w dowolnym momencie.

en: By
pl: Przez

en: No Revisions Saved Yet
pl: Nie zapisano jeszcze żadnej wersji

en: Thousand Separator
pl: Separator tysięcy

[ctx: Background Control]
en: Default
pl: Domyślne

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
pl: Własny CSS pozwala na dodanie kodu CSS do każdego widget'a i sprawdzenie ich na żywo w edytorze.

en: Meet Our Custom CSS
pl: Poznaj nasz Niestandardowy CSS

en: Custom CSS
pl: Spersonalizowany CSS

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
pl: Z tą opcją możesz zapisać widget jako globalny i dodawać go w wielu obszarach. Wszystkie te obszary będą dostępne do edycji z jednego miejsca.

en: Meet Our Global Widget
pl: Poznaj nasz Globalny Widget

en: Go Pro
pl: Poznaj PRO

en: Get more with Elementor Pro
pl: Zdobądź więcej z Elementorem PRO

en: Global
pl: Globalny

en: Off
pl: Nie

en: On
pl: Tak

en: Extra Large
pl: Bardzo duży

en: Extra Small
pl: Bardzo mały

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder. Recreate those files, according to the most recent settings.
pl: Style wpisane w Elementorze zapisane są w plikach CSS w folderze "uploads". Nadpisuj te pliki zgodnie z aktualnymi ustawieniami.

en: Regenerate Files
pl: Regeneruj pliki

en: Regenerate CSS
pl: Napraw CSS

en: Improve Elementor
pl: Ulepsz Elementora

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
pl: Błąd Danych: ID Szablonu nie może być takie same, jak aktualnie edytowany szablon. Wybierz inne ID.

en: Skin
pl: Skórka

en: Descending order
pl: Kolejność malejąca

en: Ascending order
pl: Kolejność rosnąca

en: Attention: We are going to DELETE ALL CONTENT from this page. Are you sure you want to do that?
pl: UWAGA! Zostanie USUNIĘTA CAŁA TREŚĆ tej strony. Jesteś pewna/pewny, że chcesz tego?

en: Delete All Content
pl: Usuń całą treść

en: %s are disabled
pl: %s są wyłączone

en: Update changes to page
pl: Aktualizuj zmiany na stronie

en: No thanks
pl: Nie, dziękuję

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
pl: Wpisz selektor elementu rodzica, do którego zostanie rozciągnięta sekcja (np. #primary / .wrapper / main itp.) Zostaw puste pole, być rozciągnąć sekcję do szerokości strony.

en: Stretched Section Fit To
pl: Sekcja rozciągnięta do

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
pl: Ustaw domyślną szerokość obszaru treści (Domyślny: 1140)

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
pl: Rozciągnij Sekcję do pełnej szerokości strony używając JS.

en: Stretch Section
pl: Rozciągnij Sekcję

en: Learn more.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Reverse Columns
pl: Odwróć kolumny

en: Mobile
pl: Mobilna

en: Default Preview
pl: Domyślny podgląd

en: Link values together
pl: Wartości linku

en: Remote
pl: Zdalne

en: Import Now
pl: Importuj

en: Import Templates
pl: Importuj Szablony

en: Export Template
pl: Eksportuj Szablon

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

[ctx: Template Library]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
pl: Brak Szablonów w Koszu

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
pl: Nie znaleziono Szablonów

[ctx: Template Library]
en: Search Template
pl: Przeszukaj Szablony

[ctx: Template Library]
en: View Template
pl: Podgląd Szablonu

[ctx: Template Library]
en: All Templates
pl: Wszystkie Szablony

[ctx: Template Library]
en: New Template
pl: Nowy Szablon

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
pl: Edytuj Szablon

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
pl: Dodaj Nowy Szablon

[ctx: Template Library]
en: Add New
pl: Dodaj Nowy

[ctx: Template Library]
en: Template
pl: Szablon

en: Local
pl: Lokalne

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
pl: Repozytorium Elementora aktualizowane jest codziennie. Możesz je również aktualizować ręcznie klikając w przycisk aktualizacji.

en: Sync Library
pl: Aktualizuj Repozytorium

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Are you sure you want to delete this template?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten szablon?

en: Delete Template
pl: Usuń Szablon

en: Page
pl: Strona

note: translators: %s: Template type.
en: Save Your %s to Library
pl: Zapisz Twój %s do Repozytorium

en: The following error(s) occurred while processing the request:
pl: Podczas przesyłania zapytania pojawił się następujący błąd:

en: An error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: This is where your templates should be. Design it. Save it. Reuse it.
pl: Oto, gdzie powinny się znajdować Twoje Szablony. Zaprojektuj je. Zapisz je. Wykorzystaj je wielokrotnie.

en: Haven’t Saved Templates Yet?
pl: Nie zapisywałaś/eś jeszcze Szablonów?

en: Enter Template Name
pl: Wpisz Nazwę Szablonu

en: Your designs will be available for export and reuse on any page or website
pl: Twój projekt będzie można wyeksportować i wykorzystać na dowolnej stronie

en: Export
pl: Eksport

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
pl: Bądź czujna/y! Wkrótce pojawi się więcej niesamowitych Szablonów!

en: Back to Library
pl: Powrót do Repozytorium

en: Insert
pl: Wstaw

en: My Templates
pl: Moje Szablony

en: Library
pl: Biblioteka

en: Close
pl: Zamknij

en: Saved Templates
pl: Zapisane szablony

en: Template Library
pl: Biblioteka szablonów

en: Select your Structure
pl: Wybierz strukturę

en: Add Template
pl: Dodaj Szablon

[ctx: System Info]
note: translators: %s: Codex URL
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
pl: Jeśli chcesz zmodyfikować kod swojego Motywu, zalecamy skorzystanie z <a href="%s">motywu potomnego</a>.

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Hover Animation
pl: Animacja po najechaniu

en: Fast
pl: Szybkie

en: Slow
pl: Wolne

en: Submit & Deactivate
pl: Potwierdź i Wyłącz

en: Disable Default Colors
pl: Wyłącz Domyślne kolory

en: Default Fonts
pl: Domyślne fonty

en: Color Palettes
pl: Palety kolorów

en: Entrance Animation
pl: Animacja wejścia

en: You can enable it from the <a href="%s" target="_blank">Elementor settings page</a>.
pl: Możesz włączyć tę opcję na stronie <a href="%s" target="_blank">Ustawień Elementora</a>.

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
pl: Wewnętrzny

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
pl: Boks z cieniem

en: Vertical
pl: Pionowy

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Spread
pl: Rozszerz

en: Blur
pl: Rozmazanie

en: Skip & Deactivate
pl: Pomiń i wyłącz

en: Aside
pl: Boczny

en: Testimonial
pl: Referencje

en: Official Color
pl: Oficjalny kolor

en: Rounded
pl: Zaokrąglony

en: Social Icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: My Skill
pl: Umiejętność

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Play Counts
pl: Odtwórz liczniki

en: Comments
pl: Komentarze

en: Share Button
pl: Przycisk "Podziel się"

en: Download Button
pl: Przycisk "Pobierz"

en: Like Button
pl: Przycisk "Polub"

en: Buy Button
pl: Przycisk "Kup"

en: Visual Player
pl: Odtwarzacz wizualny

en: Background Overlay
pl: Nakładka tła

en: Extended
pl: Rozszerzone

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
pl: Jeśli masz chwilkę, napisz, dlaczego wyłączasz Elementora:

en: Quick Feedback
pl: Szybki Feedback

en: Please share the reason
pl: Podziel się z nami powodem

en: Other
pl: Inne

en: It's a temporary deactivation
pl: Wyłączam tylko na chwilę

en: I couldn't get the plugin to work
pl: Wtyczka nie działa

en: Please share which plugin
pl: Napisz, która wtyczka

en: I found a better plugin
pl: Znalazłem lepszą wtyczkę

en: I no longer need the plugin
pl: Nie potrzebuję już tej wtyczki

en: Update Now
pl: Aktualizuj

note: translators: %s: Elementor version
en: View Elementor version %s details
pl: Zobacz szczegóły wersji %s Elementora

note: translators: 1: Details URL, 2: Accessibility text, 3: Version number, 4: Update URL, 5: Accessibility text
en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
pl: Dostępna jest już nowa wersja Elementora. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Zobacz szczegóły wersji %3$s</a> lub <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">aktualizuj</a>.

en: Custom URL
pl: Własny adres URL

en: Paste
pl: Wklej

en: Background
pl: Tło

en: Wider
pl: Szerzej

en: General
pl: Ogólne

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Outside
pl: Na zewnątrz

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Direction
pl: Kierunek

en: Additional Options
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Arrows and Dots
pl: Strzałki i kropki

en: Left Border Width
pl: Szerokość lewego obramowania

en: Animation Duration
pl: Czas animacji

en: Image Stretch
pl: Rozciągnięcie Obrazu

en: Image Carousel
pl: Karuzela obrazków

en: Animation Speed
pl: Prędkość Animacji

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
pl: Możesz przyciąć oryginalny rozmiar obrazka do dowolnych wymiarów. Możesz również ustawić pojedynczą wartość dla wysokości lub szerokości, by zachować oryginalne proporcje obrazu.

en: You must call 'the_content' function in the current template, in order for Elementor to work on this page.
pl: Aby móc używać Elementora na tej stronie, musisz w jej kodzie wykorzystać wywołanie funkcji 'the_content'.

en: Sorry, the content area was not found in your page.
pl: Przepraszamy, nie odnaleziono obszaru treści na Twojej stronie.

en: Controls Color
pl: Kolor Przycisków

en: Intro Portrait
pl: Obrazek intra

en: Intro Title
pl: Tytuł intra

en: Loop
pl: Pętla

en: Video Options
pl: Opcje filmu

en: Video
pl: Film

en: Display
pl: Wygląd

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
pl: Na serwerze nie ma zainstalowanego i/lub włączonego pakietu ImageMagik lub GD! Do przekształcania obrazów Wordpress potrzebuje którejś z tych bibliotek. Skontaktuj się z administratorem serwera w celu uruchomienia jednej z powyższych bibliotek.

en: Insert Media
pl: Wstaw media

note: translators: %s: The number of images.
en: %s Images Selected
pl: %s Obrazów Wybranych

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
pl: Wymiary obrazka

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
pl: Własny

[ctx: Border Control]
en: Dashed
pl: Kreski

[ctx: Border Control]
en: Dotted
pl: Kropki

[ctx: Border Control]
en: Double
pl: Podwójne

[ctx: Border Control]
en: Solid
pl: Ciągłe

en: No Images Selected
pl: Nie wybrano żadnych obrazków

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Effect
pl: Efekt

en: Are you sure you want to reset this gallery?
pl: Na pewno chcesz zresetować galerię?

[ctx: Image Size Control]
en: Full
pl: Pełny

en: Reset Gallery
pl: Reset galerii

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie pionowe

en: Infinite Loop
pl: Nieskończona pętla

en: Dots
pl: Kropki

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
pl: Rozmiar Obrazu

[ctx: Typography Control]
en: None
pl: Brak

en: Title HTML Tag
pl: Tag HTML tytułu

en: This is the heading
pl: To jest nagłówek

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
pl: Dodaj własną klasę BEZ KROPEK, np. moja-klasa

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
pl: Lista używanych czcionek, jeśli wybrana czcionka nie jest dostępna.

en: Default Generic Fonts
pl: Domyślne generyczne fonty

en: Pojo Themes
pl: Motyw Pojo

en: Form
pl: Formularz

[ctx: System Info]
en: We recommend to use php 5.4 or higher
pl: Zalecamy używanie wersji PHP 5.4 lub wyższej

en: Elements
pl: Elementy

note: Description of the plugin
en: The most advanced frontend drag & drop page builder. Create high-end, pixel perfect websites at record speeds. Any theme, any page, any design.
pl: Najbardziej zaawansowany edytor stron "przeciągnij i upuść" w trybie "live". Twórz z rekordową prędkością wysokiej jakości strony dopracowane co do piksela. Współpracuje z każdym motywem i każdym projektem.

en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
pl: Przezroczystość

[ctx: Typography Control]
en: Italic
pl: Nachylone

[ctx: Typography Control]
en: Normal
pl: Normalne

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
pl: Wielkie litery

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
pl: Małe litery

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
pl: Wielkie Litery

en: Play Icon
pl: Ikona odtwarzania

en: Image Overlay
pl: Nakładka obrazka

en: Player Controls
pl: Kontrolki odtwarzacza

en: Suggested Videos
pl: Sugerowane filmy

en: Aspect Ratio
pl: Proporcje

en: Toggle Content
pl: Zawartość przełącznika

en: Toggle Title
pl: Tytuł przełącznika

en: Toggle #2
pl: Element #2

en: Toggle #1
pl: Przełącznik #1

en: Toggle Items
pl: Rozwijana Lista

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Text Editor
pl: Edytor tekstu

en: Tab Content
pl: Treść Zakładki

en: Tab Title
pl: Tytuł zakładki

en: Tab #2
pl: Zakładka #2

en: Tab #1
pl: Zakładka #1

en: Tabs Items
pl: Elementy zakładek

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Pause on Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu

en: Autoplay Speed
pl: Automatyczna Prędkość

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Slide
pl: Slajd

en: Choose Sidebar
pl: Wybierz panel boczny

en: No sidebars were found
pl: Nie znaleziono paneli bocznych

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Title Style
pl: Styl tytułu

en: Web Designer
pl: Projektant Stron WWW

en: e.g. Web Designer
pl: np. Projektant Stron WWW

en: Inner Text
pl: Tekst wewnętrzny

en: Display Percentage
pl: Wyświetl Procent

en: Percentage
pl: Procent

en: Progress Bar
pl: Pasek postępu

en: For Example: About
pl: Na Przykład: o-nas

en: The ID of Menu Anchor.
pl: ID Zakotwiczenia Menu

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
pl: To ID będzie ID CSS, które chcesz wykorzystać na swojej stronie, (bez #)

en: Anchor
pl: Zakotwiczenie

en: Menu Anchor
pl: Zakotwiczenie Menu

en: Image Position
pl: Pozycja Obrazu

en: Image Spacing
pl: Odstępu Obrazu

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Image Box
pl: Blok z Obrazem

en: Icon Hover
pl: Ikona po nacjechaniu

en: Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Rotate
pl: Obróć

en: Secondary Color
pl: Dodatkowy kolor

en: Primary Color
pl: Główny kolor

en: Square
pl: Kwadrat

en: Circle
pl: Koło

en: Shape
pl: Kształt

en: Framed
pl: Z obramowaniem

en: Stacked
pl: Ułożony

en: Text Indent
pl: Wcięcie tekstu

en: List Item
pl: Element Listy

en: List Item #3
pl: Element listy #3

en: List Item #2
pl: Element listy #2

en: List Item #1
pl: Element listy #1

en: Icon List
pl: Lista ikon

en: Icon Spacing
pl: Odstęp Ikony

en: Icon Box
pl: Blok z Ikoną

en: HTML Code
pl: Kod HTML

en: HTML Tag
pl: Tag HTML

en: Enter your title
pl: Wpisz swój tytuł

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Map
pl: Mapa

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Caption
pl: Podpis

en: Images
pl: Obrazki

en: Random
pl: Losowy

en: Media File
pl: Plik multimedialny

en: Attachment Page
pl: Strona Załącznika

en: Add Images
pl: Dodaj obrazki

en: Image Gallery
pl: Galeria obrazków

en: Gap
pl: Przerwa

en: Color
pl: Kolor

en: Weight
pl: Grubość

en: Spacer
pl: Odstęp

en: Divider
pl: Separator

en: Number
pl: Liczba

en: Cool Number
pl: Animowany Licznik

en: Number Suffix
pl: Sufiks liczby

en: Number Prefix
pl: Prefiks liczby

en: Ending Number
pl: Końcowa liczba

en: Starting Number
pl: Początkowa liczba

en: Counter
pl: Licznik

en: Autoplay
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Slides to Scroll
pl: Slajdy do Przewijania

en: Slides to Show
pl: Slajdy do pokazania

en: Choose Image
pl: Wybierz obrazek

en: Image
pl: Obraz

en: Border
pl: Obramowanie

en: After
pl: Za

en: Before
pl: Przed

en: Icon Position
pl: Pozycja ikony

en: Icon
pl: Ikona

en: Size
pl: Rozmiar

en: Justified
pl: Wyjustowany

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Large
pl: Duży

en: Medium
pl: Średni

en: Small
pl: Mały

en: Button
pl: Przycisk

en: Edit
pl: Edytuj

en: Hide On Mobile
pl: Ukryj na telefonie

en: Hide On Tablet
pl: Ukryj na tablecie

en: Hide On Desktop
pl: Ukryj na komputerze

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenia obramowania

en: Description
pl: Opis

en: Title
pl: Tytuł

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Hide
pl: Ukryj

en: Show
pl: Pokaż

en: Dismiss Button
pl: Usuń Przycisk

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
pl: Jestem opisem. Kliknij przycisk, by edytować ten tekst.

en: Title & Description
pl: Tytuł i opis

en: Danger
pl: Niebezpieczeństwo

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Success
pl: Sukces

en: Info
pl: Informacja

en: Type
pl: Rodzaj

en: Active Color
pl: Aktywny kolor

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: View
pl: Zobacz

en: Accordion Content
pl: Treść akordeonu

en: Accordion Title
pl: Tytuł akordeonu

en: Accordion #2
pl: Akordeon #2

en: Accordion #1
pl: Akordeon #1

en: Accordion Items
pl: Elementy Akordiona

en: Accordion
pl: Akordeon

en: Sure! I'd love to help
pl: Pewnie! Chętnie pomogę

en: You don't have permissions to download this file
pl: Nie masz uprawnień do pobrania tego pliku

en: Download System Info
pl: Pobierz informacje systemowe

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
pl: Możesz skopiować poniższą informację jako prosty tekst korzystając z Ctrl+C / Ctrl+V:

en: Copy & Paste Info
pl: Informacja o Kopiuj/Wklej

en: System Info
pl: Informacje systemowe

en: Name
pl: Nazwa

en: Themes
pl: Motywy

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Exclude Roles
pl: Wyklucz Role

en: Post Types
pl: Typy treści

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Accent Text
pl: Tekst zaakcentowany

en: Body Text
pl: Tekst strony

en: Secondary Headline
pl: Podrzędny nagłówek

en: Primary Headline
pl: Główny nagłówek

en: Accent
pl: Akcent

en: Text
pl: Tekst

en: Secondary
pl: Podrzędny

en: Primary
pl: Nadrzędny

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Content Position
pl: Pozycja treści

en: Middle
pl: Środek

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Column Position
pl: Pozycja kolumny

en: Minimum Height
pl: Minimalna wysokość

en: Min Height
pl: Minimalna wysokość

en: Fit To Screen
pl: Dopasuj do ekranu

en: Height
pl: Wysokość

en: Wide
pl: Szeroka

en: Narrow
pl: Wąska

en: No Gap
pl: Bez odstępów

en: Columns Gap
pl: Odstępy pomiędzy kolumnami

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Boxed
pl: Stała szerokość

en: Width
pl: Szerokość

en: Layout
pl: Wygląd

en: Add New Column
pl: Dodaj nową kolumnę

en: Column Width
pl: Szerokość kolumny

en: CSS Classes
pl: Klasy CSS

en: Padding
pl: Odstęp

en: Margin
pl: Margines

en: Center
pl: Środek

en: Text Align
pl: Wyrównanie tekstu

en: Link Hover Color
pl: Kolor Odnośnika po najechaniu

en: Link Color
pl: Kolor odnośnika

en: Heading Color
pl: Kolor nagłówka

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Typography
pl: Typografia

en: Removed
pl: Usunięto

en: Column
pl: Kolumna

en: Section
pl: Sekcja

en: Structure
pl: Struktura

en: Responsive
pl: Responsywne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Style
pl: Styl

en: Content
pl: Treść

en: Columns
pl: Kolumny

en: About Elementor
pl: O Elementorze

en: Revision History
pl: Historia zmian

en: Soon
pl: Wkrótce

en: Colors
pl: Kolory

en: Please note: All unsaved changes will be lost.
pl: Uwaga: Wszystkie niezapisane zmiany zostaną utracone.

en: Saved
pl: Zapisano

en: Go Back
pl: Powrót

en: Take Over
pl: Przejmij

en: Cancel
pl: Odrzuć

note: translators: %s: User name.
en: %s has taken over and is currently editing. Do you want to take over this page editing?
pl: %s przejęła/ął edycję tej strony. Chcesz przejąć edycję z powrotem?

note: translators: %s: Template type.
en: Are you sure you want to remove this %s?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %s?

en: More Palettes
pl: Więcej Palet

en: Color Palette
pl: Paleta kolorów

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Discard
pl: Odrzuć

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Desktop
pl: Komputer

en: Responsive Mode
pl: Tryb responsywny

en: View Page
pl: Zobacz Stronę

en: Widgets Panel
pl: Panel Widgetów

en: Search Widget...
pl: Widget Wyszukiwania...

en: Add New Section
pl: Dodaj nową sekcję

en: Loading
pl: Wczytuję

en: Add Item
pl: Dodaj element

en: Delete
pl: Usuń

en: Select Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Custom
pl: Własna

[ctx: Typography Control]
en: Typography
pl: Typografia

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
pl: Odstępy pomiędzy literami

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
pl: Wysokość linii

en: Normal
pl: Normalne

[ctx: Typography Control]
en: Style
pl: Styl

[ctx: Typography Control]
en: Transform
pl: Przekształcenie

[ctx: Typography Control]
en: Weight
pl: Grubość

[ctx: Typography Control]
en: Family
pl: Rodzina

[ctx: Typography Control]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: Border Control]
en: Color
pl: Kolor

[ctx: Border Control]
en: Width
pl: Szerokość

en: Dashed
pl: Kreski

en: Dotted
pl: Kropki

en: Double
pl: Podwójne

en: Solid
pl: Stałe

en: None
pl: Brak

[ctx: Border Control]
en: Border Type
pl: Typ obramowania

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
pl: Zamiennik graficzny

[ctx: Background Control]
en: Video Link
pl: Odnośnik filmu

[ctx: Background Control]
en: Cover
pl: Pokryj

[ctx: Background Control]
en: Auto
pl: Automatycznie

[ctx: Background Control]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
pl: Powtórz w osi Y

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
pl: Powtórz w osi X

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
pl: Brak Powtarzania

[ctx: Background Control]
en: Repeat
pl: Powtarzanie

[ctx: Background Control]
en: Fixed
pl: Przyklejony

[ctx: Background Control]
en: Scroll
pl: Przewijanie

[ctx: Background Control]
en: Attachment
pl: Załącznik

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
pl: Dół Prawa Strona

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
pl: Dół Środek

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
pl: Dół Lewa Strona

[ctx: Background Control]
en: Center Right
pl: Środek Prawa Strona

[ctx: Background Control]
en: Center Center
pl: Środek

[ctx: Background Control]
en: Center Left
pl: Środek Lewa Strona

[ctx: Background Control]
en: Top Right
pl: Góra Prawa Strona

[ctx: Background Control]
en: Top Center
pl: Góra Środek

[ctx: Background Control]
en: Top Left
pl: Góra Lewa Strona

[ctx: Background Control]
en: Position
pl: Pozycja

[ctx: Background Control]
en: Background Image
pl: Obraz Tła

[ctx: Background Control]
en: Image
pl: Obraz

[ctx: Background Control]
en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: Background Control]
en: Color
pl: Kolor

[ctx: Background Control]
en: Background Type
pl: Rodzaj Tła

[ctx: Background Control]
en: Width
pl: Szerokość

[ctx: Background Control]
en: Classic
pl: Klasyczny

en: Link
pl: Odnośnik

en: Left
pl: Lewa Strona

en: Bottom
pl: Dół

en: Right
pl: Prawa Strona

en: Top
pl: Góra

en: Default
pl: Domyślny

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Edit with Elementor
pl: Edytuj w Elementorze

en: &#8592; Back to WordPress Editor
pl: &#8592; Powrót do Edytora Wordpress'a

note: translators: %s: PHP version
en: Elementor requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
pl: Elementor wymaga wersji PHP %s+, wtyczka jest NIEAKTYWNA.
